Cerrahi'nin acı günü

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Başhekimi, Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Bacanlı hayatını kaybetti.

05-12-2020 11:07
Hastanenin Başhekimi Uzm. Dr. Ahmet Bacanlı 55 yaşında hayata gözlerini yumdu. Uzun yıllar Devlet Hastanesi'nde görev yapan ve sayısız hastaya şifa dağıtan, Denizli'nin sevilen hekimlerinden Uzm. Dr. Ahmet Bacanlı için Özel Denizli Cerrahi Hastanesi sosyal medya hesabından, " Hastanemizin Başhekimi, Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanımız, sayısız hastaya şifa dağıtmış canımızın canı, hocamız Uzm. Dr. Ahmet Bacanlı'yı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisini her zaman gülen yüzü, yardımseverliği ve dostça sohbeti ile hatırlayacağız. Kendisine Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Tıp Dünyası'na, hastanemize ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Onu hiç unutmayacağız" denildi.
Başhekim Merhum Uzm. Dr. Ahmet Bacanlı pandemi önlemleri kapsamında hastane önünde gerçekleşen tören ile Hilal Camii’de kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.
Haber Merkezi
Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Cerrahi'nin acı günü
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör