poyrazoğlu otomotiv
25 Kasım 2020 Çarşamba

Karaca: “Yanlıştan dönülsün”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca Çardak Organize Sanayi Bölgesinin teşvik kapsamına alınmaması hakkında TBMM Genel Kurulu’nda konuştu. Karaca ‘Üretirsek var oluruz, üretmezsek kayboluruz’ diye konuştu.

19-11-2020 08:57
CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca yıllardır Çardak Organize Sanayi Bölgesinin teşvik kapsamına alınması için mücadele eden sanayicilerin ve iş insanların TBMM’de sesi oldu. Haklı taleplerini gündeme getirdi. Çardak Organize Sanayi Bölgesinin 3 Bin 200 dönümlük alanı ile 92 adet sanayi parseli ile her türlü altyapıya sahip olup 5. Derece ve üzeri teşvik kapsamına alınmasının tüm koşullarını taşıdığını belirten Gülizar Biçer Karaca Çardak OSB’nin ilçe bazlı teşvik kapsamına alınmamasının Denizlili iş insanlarını bir kez daha hayal kırıklığına uğrattığını belirtti.
“Üretirsek Var Oluruz, Üretmezsek Yok Oluruz”
Gülizar Biçer Karaca Çardak OSB’nin 5. Derece ve üzeri teşvik kapsamına alınması çağrısını bir kez de TBMM kürsüsünde dile getirerek ‘Ülkemiz ekonomik buhran içerisindeyken yatırımcılarını bekleyen Çardak Organize Sanayi Bölgesinin bir an önce yanlıştan dönülerek 5. Derece ve üzeri teşvik bölgesi kapsamına alınmasını talep ediyor ve bir zorunluluk olarak görüyoruz. Üretirsek var oluruz, üretmezsek kayboluruz.’ dedi. Haber Merkezi
Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Karaca: “Yanlıştan dönülsün”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör