poyrazoğlu otomotiv
25 Kasım 2020 Çarşamba

Müftülükten Kızılay’a tam destek!

Denizli İl Müftülüğü, Türk Kızılayı Denizli Şubesine destek olarak kan bağışı kampanyası düzenledi. Türk Kızılayı Denizli Şubesi Başkanı Adem Salih Deniz müftülüğe teşekkür ederek, Denizlili vatandaşları kan bağışına davet etti.

21-11-2020 08:13
Koronavirüs ile zorlu sınav verdiğimiz bu günlerde kan stoklarında azalmalar nedeni ile sık sık Türk Kızılayı çağrıya çıkarak kan bağışına davet ediyor. Bu davete Denizli İl Müftülüğü kayıtsız kalmadı ve kan bağışı kampanyası düzenledi.
Türk Kızılayı Denizli Şubesi Başkanı Adem Salih Deniz, “Hayat kurtarmak bizim kanımızda var” sloganı ile kampanya başlatan Denizli İl Müftülüğü’ne teşekkür ederek, “Salgın nedeni ile kan stoklarımızdaki kritik seviye devam ediyor. Bizlere destek veren İl Müftülüğümüze teşekkür ediyoruz. Kan acil değil, her zaman ihtiyaçtır. Ülkemizdeki Covid-19 salgını sebebi ile vatandaşlarımız kan verme konusunda çekince yaşayabilirler. Ancak Kızılay kan merkezlerinde sosyal mesafe kuralına uyarak, hijyenik bir ortamda, vatandaşlarımız kan bağışında bulunabilirler. Denizli halkını bu süreçte bizleri yalnız bırakmamalarını rica ediyoruz” dedi. Haber Merkezi
Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Müftülükten Kızılay’a tam destek!
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör