poyrazoğlu otomotiv

Sezgin Sağun’dan Deha 20’ye ziyaret

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla Bölge İl Müdürü Sezgin Sağun, Deha 20 Gazetesi’ne ziyarette bulundu. Sağun, Denizli basının durumunu ve sorunlarını dinledi ve Ayasofya Camii ve 15 Temmuz Darbe Girişimi ve Milletin Zaferi’ni üç dilde anlatan kitapları hediye etti.

24-09-2020 07:47

İletişim Başkanlığı Muğla Bölge İl Müdürü Sezgin Sağun, Denizli’de yerel gazetelere ziyarette bulundu. Ziyaretin amacının yerel gazetelerin durumunu yerinde görmek ve sorunlarını dinlemek olduğunu belirten Sağun, “Ülkemizdeki tüm yerel gazetelerin önemi olduğu gibi Denizli’deki yerel gazeteler de bizim için çok önem taşımakta. Onların dertlerine ve sorunlarına bizler de yardımcı olmak için gazetelerimizi tek tek ziyarette bulunuyoruz” dedi. 

Ayrıca basın kartları almak için neler yapılması gerektiğini anlatan Sağun, Denizli’mizde de basın kartı sahibi olan ve olmak isteyen gazeteci arkadaşlarımızın da sorunlarına yardımcı olmak için her türlü kapılarının açık olduğunu söyledi. 

Ziyaret sonunda Müdür Sağun, Deha 20 Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Filiz Yığnak ve Deha 20 Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Koray Çağdaş’a tarihe tanıklık eden olaylardan Ayasofya Camii ve 15 Temmuz  Darbe Girişimi ve Milletin Zaferi’ni üç dilde anlatan kitapları hediye etti. 

Koray ÇAĞDAŞ

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sezgin Sağun’dan Deha 20’ye ziyaret
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör