gökçe pen çalışma renotek çalışma

“Bu gurur Horozkentspor’un”

U19 Kadın Milli Takımımızın 26 Şubat-10 Mart 2021 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştireceği hazırlık kampının aday kadrosuna Horozkentspor’dan 4 isim davet edildi. Horozkentspor başkanı Kamil Karabuğa, Milli takım kampına çağrılan 4 oyuncusu ile büyük gurur duyduğunu söyledi.

22-02-2021 08:49

U19 Milli takım kampına dahil edilen Horozkentspor’dan kaleciler Sudenur Sözüdoğru ve Yağmur Gözder, sağ bek Huriye Selçik ile orta saha Özge Tosun Milli takım kampına çağrılan isimler oldular. 
4 oyuncu da bugün İstanbul’a hareket ederek Milli takım kampına katılacaklar. Milli takıma daha fazla oyuncu vermeye devam edeceklerini dile getiren Horozkentspor başkanı Kamil Karabuğa, Sudenur Sözüdoğru, Yağmur Gözder, Huriye Selçik ve Özge Tosun ile büyük gurur duyduklarını ve ilerleyen günlerde Milli takıma daha fazla sporcu veren takım olarak ön plana çıkacaklarını söyledi. 4 Futbolcusunun ilerleyen yıllarda A Milli takıma kadar yükseleceklerini belirten başkan Kamil Karabuğa kendileri ile çok gururlandıklarını dile getirdi.  Orhan MIKIROĞLU

 

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “Bu gurur Horozkentspor’un”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör