25 Temmuz 2022 Pazartesi

Denizli beşik gibi sallandı

Saat 14.51’de Ege Denizi’nde meydana gelen 6,6 şiddetinde deprem Denizli’de de hissedildi. Yaklaşık 30 saniye süren ve aralıklarla oluşan deprem Denizli’de vatandaşları tedirgin etti. An itibariyle saat 14.59’da merkezüssü Kuşadası Körfezi (Ege Denizi)nde ikinci bir artçı deprem meydana geldi.

30-10-2020 15:15:18

Merkez üssü Ege Denizi olan ve başta İzmir olmak üzere pek çok ilde hissedilen depremde şimdilik can kaybı olmamakla birlikte göçük altında kalan vatandaşlarımızın olduğu ve İzmir Bornova, Bayraklı, Seferihisar ve Buca'da yaklaşık 20 binanın yıkıldığı bildirilmiştir

 İzmir Valisi Köşger: "Yıkılan binalar olduğu ihbarı var"

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, İzmir'de yaşanan 6.6 şiddetindeki depremin ardından yıkılan binalar olduğu yönünde ihbarlar geldiğini söyledi.
İzmir'de yaşanan 6.6 şiddetindeki depremin ardından İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger yıkılan binalar olduğu yönünde ihbarlar aldıklarını söyledi. Köşger, Bayraklı ve Bornova tarafında bazı binaların yıkıldığı ihbarı olduğunu ve ekiplerin olay yerine sevk edildiğini açıkladı. (İHA)

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ayrıca 'gerekli olmadıkça trafiğe çıkılmaması' uyarısında bulundu.

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, vatandaşları, gerekli olmadıkça trafiğe çıkmamaları konusunda uyardı.
Köşger, kurtarma ekiplerinin olay mahallerine rahatlıkla ulaşabilmesi için sivil araçların gerekli olmadıkça trafiğe çıkmamaları konusunda uyarıda bulundu. (İHA)

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 1-0 galip geldi