gökçe pen çalışma renotek çalışma

“Pes etmek bize asla yakışmaz”

Süper ligin ilk yarısında 14 puan toplayan ve 21. Sırada yer alan Denizlispor’da başkan yardımcısı Levent Çaputçu, ilk yarıda sakatlıklarla boğuştuklarını ve ikinci yarı maçlarında önlemler alarak daha iyi yerlere geleceklerini dile getirerek bu zor günde Denizlispor gibi bir markayı asla yalnız bırakmayacaklarını ve pes etmenin de kendilerine yakışmayacağını söyledi.

27-01-2021 09:08

Ligin ikinci yarı maçları için transfer çalışmalarının devam ettiğini ve ikinci yarı maçlarında daha güçlü bir Denizlispor izlettirmek için çalışmaların devam ettiğini dile getiren Denizlispor başkan yardımcısı Levent Çaputçu, bu zor günlerde Denizlispor gibi büyük bir markayı bırakıp gitmenin asla doğru olmayacağını ve yeşil siyahlı armayı daha yüksek seviyelere getirmek için mücadelelerini yönetim olarak devam edeceklerini söyledi. 
Başkan yardımcısı Levent Çaputçu” İlk yarı maçlarında taraftarlarımızı üzdüğümüzü biliyoruz. Fakat bu maçların ikinci yarısı da var. Biz ilk yarıda maçlardan çok sakatlıklarla boğuştuk. Bir türlü ideal 11’imizi sahaya süremedik. Biz yönetim olarak bunun bilincindeyiz. İkinci yarı maçlarında daha güçlü ve daha iyi sonuçlar alan bir Denizlispor izlettireceğimizin teminatını şimdiden verebilirim. Biz yönetim olarak elimizi taşın altına koyduk ve Denizlispor’u en iyi yerlere getirmek için de mücadelemizi sürdüreceğiz. Bize pes etmek ve takımı yarı yolda bırakmak asla yakışmaz” dedi.  Orhan MIKIROĞLU 

 

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “Pes etmek bize asla yakışmaz”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör