gökçe pen çalışma renotek çalışma
25 Şubat 2021 Perşembe

Ülkücüler anlamlı bir çalışma

Denizli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, yine anlamlı bir çalışmaya imza attı. Ülkücüler, Asri Mezarlıktaki şehitliği ziyaret ederek, kabirlerin bakımlarını yaptı.

16-01-2021 12:13

Ülkü Ocakları il ve ilçe ortaöğretim teşkilatları şehitliği ziyaret ederek kabirlerin bakımlarını yaptı,   Şehitlerimizin ruhuna Kur'ân–ı Kerîm okudular. 
Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı, “Ülkü Ocakları olarak il ve ilçe ortaöğretim teşkilatlarımız şehitliklerimizi ziyaret ederek kabirlerin bakımlarını yaptılar. Şehit ağabeylerine dualar gönderen liseli bozkurtlarımızı kutluyorum. Allah razı olsun. Şehitlerimize manevi görevimizi elbette her fırsatta yerine getireceğiz. Onların muhterem hatıralarını, kutlu mücadelelerini hasretle, hürmetle, hayranlıkla yâd edeceğiz. Şehitlerimiz  yurdumuzu alçaklara uğratmayan kahramanlardır. Ve onlar fedakârlık burçlarıdır. Türk milletinin varlığı ve bekası uğruna nice fani beden sere serpe vatan toprağına uzanmıştır. Bir hilal uğruna pek çok güneş batmıştır. Aziz şehitlerimiz candan geçmişler, vatandan vazgeçmemişlerdir. Şehitlerimizin yeri gönüllerde, mükâfatı ise Yüce Allah'ın rahmetindedir. Hepsini rahmet ve minnet duygularıyla anıyorum” dedi.  Haber Merkezi 

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ülkücüler anlamlı bir çalışma
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör